REGULAMIN obiektu Apartamenty Brzeziński

1. Gość  chcąc dokonać rezerwacji w naszych apartamentach wysyła e-maila na adres andrzej.brzezinski1@wp.pl lub dzwoniąc pod nr telefonu 48 661178922 lub 48 602450334 podając informacje dotyczące rezerwacji. Po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji z numerem konta bankowego Gość zobowiązany jest w ciągu trzech dni dokonać wpłaty zaliczki w wysokości min. 30% ceny najmu lub całej należnej kwoty. Wpłacenie zaliczki jest jednoznaczne z dokonaniem rezerwacji i akceptacją regulaminu obiektu.

2. Rezygnacja z pobytu w terminie krótszym niż 14 dni przed planowanym przyjazdem powoduje przepadek zaliczki. W terminie dłuższym niż 14 dni przed przyjazdem zaliczka będzie zwrócona w całości.

Rezerwacja na dzień przed przyjazdem nie wymaga wpłaty zaliczki. Gość reguluje całą należność w dniu przyjazdu.

3. W dniu przyjazdu Goście zobowiązani są do okazania dokumentów tożsamości i uregulowania kwoty za pobyt.

4. Doba w apartamencie rozpoczyna się od  godz. 15.oo a kończy się o godz.11.oo następnego dnia. Zdanie kluczy właścicielowi obiektu odbywa się  po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu godziny.

5. W celu zabezpieczenia ewentualnie powstałych szkód w apartamencie przy najmie długoterminowym Gość zobowiązany jest do wpłacenia kaucji w wysokości 300 zł ( trzysta zł ) w dniu przekazania kluczy. Kaucja zostanie zwrócona w dniu  wyjazdu po niestwierdzeniu żadnych szkód. Jeśli zostaną stwierdzone szkody w apartamencie  kaucja zostanie pomniejszona o  wartość ich naprawy. Jeśli szkody będą większe niż wpłacona kaucja Gość zostanie dodatkowo obciążony ich wartością.

6. Za zagubione klucze pobierana jest kwota 150 zł za komplet.

7. W całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia .

8. Zabrania się urządzania imprez w apartamentach.

9. Zwierzęta nie są akceptowane.

10. Ilość Gości przebywająca w apartamencie  musi być zgodna z dokonaną rezerwacją. Odwiedzający Gości mogą przebywać w apartamencie do godz. 22.oo.

11. Wszyscy Goście zobowiązani są do przestrzegania ciszy nocnej w godz. od 22.oo do 6.oo rano.

12. Ceny i opłaty

Ceny za wynajem apartamentów są ustalone i uzależnione od rodzaju apartamentu i długości najmu. Aktualny cennik znajduje się na stronie www.apartamentybrzezinski.pl

Cena za apartament obejmuje opłaty eksploatacyjne ,TV, Internet ,wymianę ręczników i pościeli raz w tygodniu , sprzątanie raz w tygodniu całego apartamentu. Przy dłuższym pobycie i wynegocjowanej niższej cenie najmu pranie i sprzątanie dodatkowo płatne.

  • Dane do wpłaty zaliczki lub całości należności ;
  • PHU” Andrzej Brzeziński ” Małgorzata Brzezińska
  • 62-300 Września , ul.Rynek 21

Nr konta : 61 1050 1852 1000 0092 7085 3667.

Na życzenie Gości wystawiamy za najem apartamentu fakturę VAT .Gość powinien zgłosić ten fakt przy dokonaniu rezerwacji.

13. Gość zobowiązany jest zgłaszać wszelkie usterki i szkody w  apartamencie. Za szkody i usterki wynikające z niewłaściwego użytkowania apartamentu odpowiada Gość.

14. W przypadku nie przestrzegania przez Gości regulaminu apartamentu wynajmujący ma prawo wypowiedzenia w trybie natychmiastowym dalszego najmu Gościom bez zwrotu kosztów najmu za pozostały okres najmu.

15. Wynajmujący apartamenty może odmówić wydania kluczy od apartamentu osobom pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.